Aanbod Natuur- en Milieueducatie Amstelveen

Anoek in het Amsterdamse Bos

Lessen en projecten
groep 3 en 4
€ 30,00
Bleekerskade 4, Av
Anoek in het Amsterdamse Bos
Anoek is de dochter van een boswachter. Op het mioment dat ze met haar vader op reis moet naar Afrika om haar zieke oma te bezoeken, roept ze de hulp in van van de kinderen om haar geheime plek in het Amsterdamse Bos in de gaten te houden. De kinderen ervaren in deze les dat de herfst een boeiend seizoen is waarin veel gebeurt. 

Je collega's gaven deze les gemiddeld een 9.

Informatie

Periode september en oktober
Niveau groep 3 en 4
Tijdsduur Voorbereiding in de klas: ca 0,5 uur. De les in het Bos: ca 1,5 uur. Verwerking op school is helemaal vrij in te vullen.
Thema Natuur/biodiversiteit
Locatie

Kanovereniging Frisia, Bleekerskade 4, 1182 EA Amstelveen

Kosten € 30,00
Organisatie

Het is een doe-het-zelf-les: de kinderen maken opdrachten in groepjes van 5, elk groepje onder begeleiding van een ouder/ verzorger.

Lesmateriaal

In de docentenhandleiding vind je praktische informatie hoe je de kinderen kunt voorbereiden op het bezoek aan het Bos, en ook nuttige informatie voor de begeleidende ouders/ verzorgers. 

Het materiaal voor veldwerk dat de kinderen tijdens de les in het Bos gebruiken, krijgen ze deels bij aankomst uitgereikt door een NME-medewerker en deels staat het klaar op de opdrachtplekken.

Download het digitale lesmateriaal (PDF)

Helaas vol