A SEAL ZEEHONDENOPVANG
A Seal vindt het belangrijk om bezoekers van alle leeftijden te vertellen over de zeehonden en hun leefgebied. Er is een passend lesaanbod voor groep 1 tot en met groep 8.
Groep 1/2/3 (1 uur)
Met deze excursie laten we de jongste leerlingen van de basisschool kennis maken met twee zeehondensoorten die in Nederland leven. Wat we precies gaan behandelen:
Groep 4/5/6 (1.5 uur)
Bij de middenbouwleerlingen gaan we ervan uit dat er al wat voorkennis over het uiterlijk en
de zintuigen van de zeehond is. We zullen wel de volgende onderwerpen bespreken:
Groep 7/8 (1.5 uur)
Voor groep 7&8 is er een fonkelnieuwe les over zeehonden.De 'Kenniskluis', zoals de activiteit heet, bestaat uit vijf kistjes. Elk kistje of kluisje behandelt een thema, waarmee de zeehonden die bij A Seal binnenkomen te maken krijgen: strand,quarantaine,binnenbad,buitenbad en zee. Dit project met de zeehond in de hoofdrol is opgezet door Code Groen educatie in samenwerking met A Seal zeehondenopvang Stellendam. Tijdens de les leren kinderen over zeehonden,het belang van een schone Noordzee en het werk in een zeehondenopvangcentrum. De les bestaat uit interactieve opdrachten,waarbij kinderen onderzoekend leren.
Kosten excursies groep 1 t/m 8
– €5,00 per leerling
– Begeleiding mag gratis naar binnen
Graag tot ziens voor een leuke, leerzame beleving in zeehondencentrum A Seal!
Voor reserveringen en verdere vragen, mail naar: [email protected]