[geen]Boerderijlessen. Er zijn 3 resultaten gevonden.
Door wie: Educatieboer(in) met hulp van leerkracht en begeleidende ouders
Kosten: € 25,- per groep BO en 25,- voor VO.
Check jij wel eens je melkpak? is de centrale vraag die aan de leerlingen gesteld wordt. Klopt het wat er op een melkpak staat met de boerderij waar het vandaan komt? Dat onderzoeken de leerlingen bij deze drie lessen. Allereerst leren zij over wat er op een melkpak staat en of dit een feit of een mening is. En daarvoor [...]
Waar: Op school en op de boerderij
Door wie: Boer(in), leerkracht en begeleidende ouders
Kosten: € 25,- per groep.
Boerderij in de Kijker is een samenwerkingsverband voor alle basisscholen in de provincie Utrecht. Voor leerlingen uit de groepen 3 en 4 is er een compleet lesprogramma samengesteld voor op de boerderij: De Koeien van Boer Jan.
Het lesproject ‘De Koeien van Boer Jan’ is gericht op de beleving van de boerderij en de dieren. Het is opgebouwd als een eenvoudig [...]
Kosten: € 25,- per groep.
Wat heb jij gegeten? Is de eerste vraag die centraal staat in dit project. Een inventarisatie volgt met als uitkomst een heel palet aan voedselwaar. Maar waar komen onze voedselproducten eigenlijk vandaan? Van de supermarkt natuurlijk! Ja, en daarvoor? Om dat concreet te maken gaat de klas op bezoek bij een echt boerenbedrijf. Daar geen de leerlingen in groepjes op [...]